Nubo Image

W Nubo zamieniamy koncepcje architektoniczne w obrazy. Jesteśmy zespołem ekspertów 3D tworzących przyciągające uwagę, fotorealistyczne wizualizacje. Naszym celem jest oddanie unikalności każdego projektu oraz dostarczenie wyjątkowych, skrojonych na miarę wizualizacji. Jesteśmy nie tylko doświadczonymi artystami 3D oraz architektami, ale przede wszystkim pasjonatami architektury i designu. Działamy na rynku już od 7-lat i wykonaliśmy dla naszych Klientów ponad 500 wizualizacji w Polsce i zagranicą.

Zdobyte doświadczenie przekłada się nie tylko na pewne posługiwanie się najnowszymi technologiami, ale również na sprawne zarządzanie projektami, także tymi najbardziej wymagającymi. Specjalizujemy się w szeroko pojętej grafice 3D. Obok wizualizacji architektonicznych oraz wnętrz, wykonujemy także animacje oraz wirtualne spacery, a także wizualizacje produktowe.

Wizualizacje to pierwszy i najważniejszy element każdej kampanii marketingowej. To Twoja wizytówka w mediach, a dobrze zrealizowana kampania wizualna skutecznie przyciąga nowych klientów.

Oferujemy: wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz, wizualizacje produktowe, kompleksowe projektowanie wnętrz, modelowanie 3D, rozwiązania VR, animacje 3D, wirtualne spacery.

Wizualizacje 3D
Rzuty 3D
Spacery Wirtualne
Animacje
Nasi klienci
Kontakt

ul. Hrubieszowska 7 lok. 10 / 01-209 Warszawa

  • Michał Malesa
  • m.malesa@nubo.com.pl
  • +48 728 810 806
  • Kontakt do biura
  • biuro@nubo.com.pl
  • 22 199 76 60