Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Warszawa, Ochota, ul. Wiślicka
Cena 400 000 PLN
Cena za m2 8 511 PLN
Powierzchnia 47 m2
Na sprzedaż dwupokojowe widne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w kamienicy koło parku Malickiego.

Lokal składa się z sypialni, salonu, otwartej oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna wychodzą na wschód i zachód, dzięki czemu w ciągu całego dnia można liczyć na dostęp słońca. Mieszkanie jest umeblowane i jest w bardzo dobrym stanie. W mieszkaniu podwieszane sufity. Liczniki, piony, CO wymienione. Na podłodze znajduje się parkiet bukowy. Kolejnym atutem mieszkania jest garderoba i mały balkon. Również przynależna jest piwnica o wysokości 4 m2.

W kuchni i łazience niezbędne podstawowe meble i sprzęt, łącznie z pralka i zmywarką.

Otoczenie jest bardzo zielone i klimatyczne. Budynek znajduje się koło parku Malickiego z jeziorem. Troszkę dalej słynne Pola Mokotowskie. Dojazd do centrum stolicy jest łatwy, liczne przystanki na szerokich ulicach ok. 100-300 m od ul. Grójeckiej i Żwirki i Wigury.

Dookoła niezbędna dla życia infrastruktura - sklepy, restauracje.

W Nubo zajmujemy się także projektowaniem, aranżacją i wykończeniami wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Dzięki sprawdzonym ekipom remontowym mamy pewność, że finalna realizacja będzie zgodna z naszymi założeniami. Dla wszystkich kupujących z nami mieszkanie porada projektanta gratis! Zapraszamy na www.nubointerior.com.pl

---------------------------------------------------------------------------------
A 47m2 two room apartment for sale in a very green area of Warsaw. Easy access to the city centre, takes only few stops by tram.

At Nubo we provide interior design and refurbishment services for both: commercial and residential indoors. Thanks to verified contractors we are confident, that the final realizations will meet our customers' needs and expectations. For everyone who is interested in purchasing an apartment with us we offer cost free interior design advisory. For more information please visitwww.nubointerior.com.pl