Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Warszawa, Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego
Cena 475 000 PLN
Cena za m2 11 047 PLN
Powierzchnia 43 m2
Dwustronne, słoneczne mieszkanie w sercu Żoliborza tuż przy Placu Wilsona. Mieszkanie o metrażu 43 m2 znajduje się w kamienicy z 1952 r, a w jego skład wchodzą dwa ustawne pokoje, oddzielna, widna i całkowicie wyposażona kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Składa się z:
Pokój I 15,19m2
Pokój II 13,25 m2
Kuchnia 7,25m2
Łazienka 2,81m2
Przedpokój 4,46m2

Instalacje w mieszkaniu są nowe. Na sufitach znajduje się sztukateria, która nadaje nieruchomości wyjątkowy klimat. Mieszkanie całkowicie odświeżone i gotowe do zamieszkania.

Salon zorientowany jest na stronę południową, dzięki czemu w mieszkaniu jest bardzo jasno - na ul. Krasińskiego wychodzi również francuski balkon. Okna z sypialni i kuchni wychodzą na stronę północną.

Idealna lokalizacja, 3 minuty pieszo do stacji metra Plac Wilsona. Do okoła wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia: restauracje, kawiarenki, sklepy, doskonała komunikacja z resztą Warszawy.

W budynku planowane jest odnowienie elewacji w 2016 roku. Klatka schodowa jest zadbana (remont klatki odbył się w 2009 roku, na klatce znajdują się trzy mieszkania). Wyjście z klatki prowadzi na zielone podwórko.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5m2.

W Nubo zajmujemy się także projektowaniem, aranżacją i wykończeniami wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Dzięki sprawdzonym ekipom remontowym mamy pewność, że finalna realizacja będzie zgodna z naszymi założeniami. Dla wszystkich kupujących z nami mieszkanie porada projektanta gratis! Zapraszamy na www.nubointerior.com.pl

An 43 m2 apartment situated in Żoliborz district in a 1952 house with high ceiling (2,8m) for sale. Just 2-3 minutes on foot to the nearest Place Wilsona metro station. Everything what might be needed is around in walking distance - shops, restaurants, cafes etc.

At Nubo we provide interior design and refurbishment services for both: commercial and residential indoors. Thanks to verified contractors we are confident, that the final realizations will meet our customers' needs and expectations. For everyone who is interested in purchasing an apartment with us we offer cost free interior design advisory. For more information please visitwww.nubointerior.com.pl