Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Warszawa, Ochota, ul. Raszyńska
Cena 895 000 PLN
Cena za m2 10 407 PLN
Powierzchnia 86 m2
Na sprzedaż przestronne, wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze odrestaurowanej kamienicy z 1936 r. na Starej Ochocie, bardzo blisko ścisłego centrum Warszawy, niedaleko Filtrów. Okna nie wychodzą na ulicę lecz skierowane są na zielone podwórko, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche. Na dolnej części szyb zamontowano nieprzezroczyste szkło, co gwarantuje prywatność.

Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia KW

Mieszkanie składa się z:

1. Pokój - 21,37 m2
2. Pokój - 21,37 m2
3. Pokój - 16m2
4. Oddzielna kuchnia z pomeszczeniem gospodarczym - 10,11 m2
5. Łazienka - 4,21 m2
6. Toaleta - 1,15 m2
7. Przedpokój - 11 m2

Na podłodze drewniany parkiet (dąb). Wyposażenie kuchni jest włączone w cenie. Mieszkanie jest dwustronne - okna wychodzą na północny-wschód i południowy-zachód. W mieszkaniu została wymieniona instalacja wodna oraz grzejniki.

Niepodważalnym atutem mieszkania jest jego wysokość - 3,20 m i duże okna - 2m wysokości.

Do mieszkania przynalezy duża piwnica - 9m2

Klatka schodowa jest pomalowana, z zachowaną oryginalną podłogą.

Budynek ma wymienioną elewację i został ocieplony. W okolicy oprócz łatwego dojazdu do innych części miasta można znaleźć sklepy, restauracje, parki, instytucje rządowe, szpitale, a nawet stadion lekkoatletyczny.

Stara Ochota to dzielnica bardzo dobrze skomunikowana nie tylko z centrum, zapewnia również bardzo łatwy dojazd do centrum miasta, jak również do lotniska i do metra.

W Nubo zajmujemy się także projektowaniem, aranżacją i wykończeniami wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Dzięki sprawdzonym ekipom remontowym mamy pewność, że finalna realizacja będzie zgodna z naszymi założeniami. Dla wszystkich kupujących z nami mieszkanie porada projektanta gratis! Zapraszamy na www.nubointerior.com.pl

3 rooms bedroom and 2 bathroom apartement for sale in a city centre of Warsaw. Easy transport access to the rest of the city and to the airport. The building was built in 1936 and has been fully renovated.
At Nubo we provide interior design and refurbishment services for both: commercial and residential indoors. Thanks to verified contractors we are confident, that the final realizations will meet our customers' needs and expectations. For everyone who is interested in purchasing an apartment with us we offer cost free interior design advisory. For more information please visitwww.nubointerior.com.pl

????????????? ???????? ? ?????? ??????? ?? ???????