Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Pruszcz Gdański, ul. Józefa Konrada Korzeniowskiego
Cena 7 000 PLN
Cena za m2 35 PLN
Powierzchnia 200 m2
Przestronny lokal użytkowy, o przeznaczeniu biurowo-usługowym (200 m2) na największym w Pruszczu Gdańskim osiedlu - Osiedle Wschód. Własność hipoteczna z założoną Księgą Wieczystą. Lokal znajduje się na parterze przy zbiegu ulic Korzeniowskiego i Gałczyńskiego. Przy lokalu kilkanaście miejsc parkingowych. Obecnie przestrzeń ta dostosowana jest w zupełności do prowadzenia przychodni lekarskiej - można zatem wykorzystać ją np. na laboratorium, gabinety specjalistyczne i inne usługi medyczne.

Lokal składa się z kilkunastu pomieszczeń, jednakże większość z nich posiada ścianki działowe, które z łatwością można wyburzyć. Powierzchnia może być wykorzystana także na siedzibę firmy, biura, banku, salon kosmetyczny, SPA itp. Dwa wejścia bezpośrednio od ulicy i dwa od tyłu budynku. Budynek z 2000 roku.

Lokal całkowicie wykończony, na podłogach gres, sufity podwieszane z wbudowanym oświetleniem, 3 toalety (jedna przystosowana dla niepelnosprawnych, jedna z prysznicem). Wysokość pomieszczeń. 3 metry (można uzyskać 3,5). Wszystkie media.

Wyposażenie umożliwiające kontynuację działalności medycznej zawarte w cenie. Czynsz do administracji - 1 800 zł (w tym woda zimna i ciepła, ogrzewanie, wywóz śmieci, fundusz remontowy i eksploatacyjny). Możliwe również wynajęcie lokalu.

Bardzo dobra lokalizacja. Zaraz przy budynku znajdują się przystanki autobusowe, poczta, sklepy spożywcze - pełna infrastruktura.