Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Warszawa, Bemowo, ul. Karabeli
Cena 340 000 PLN
Cena za m2 6 800 PLN
Powierzchnia 50 m2
Piękne, dwupokojowe mieszkanie z fantastyczną panoramą miasta. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Świetna propozycja dla poszukujących pierwszego własnego M.

Układ:
1. duży pokój dzienny o pow. ok 22 m2
2. sypialnia 11 m2
3. łazienka ok 3 m2

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie, ulokowane na 9 piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Karabeli. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów. Duży salon (pierwotnie z loggią, która została włączona do mieszkania, jednak w łatwy sposób może zostać ponownie wydzielona) z ekspozycją na stronę wschodnią. Ściany świeżo odmalowane, na podłogach panele, ciekawe półki wykonane na jednej ze ścian. Kuchnia oddzielna o pow. 7 m2, z oknem i podstawowym wyposażeniem: kuchenka gazowo-elektryczna, lodówka, pralka. Sypialnia o pow. ok. 11 m2 z dużą, długą na całość ściany szafą wnękową. Łazienka niewielka ale funkcjonalna, z wanną i WC. Mieszkanie bardzo jasne, funkcjonalne i zadbane.

Dziesięciopiętrowy blok z 1980 roku, z zadbanymi klatkami schodowymi, po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych i instalacji gazowej. Instalacja elektryczna i CO nie wymagają interwencji i są w pełni sprawne. Budynek czysty i zadbany, a okolica bardzo cicha i spokojna. Wokół pełna infrastruktura: kilka sklepów (duża Biedronka, mniejsze sklepy spożywcze, warzywniaki), punkty usługowe. Budynek stoi w odległości kilkunastu metrów od pięknego parku Górczewska z dużą ilością miejsc do spacerowania.

Mieszkanie spółdzielczo-własnściowe z założoną KW.
Czynsz administracyjny ok. 350 pln.


W Nubo zajmujemy się także projektowaniem, aranżacją i wykończeniami wnętrz mieszkalnych i użytkowych.
Dzięki sprawdzonym ekipom remontowym mamy pewność, że finalna realizacja będzie zgodna z naszymi założeniami.
Dla wszystkich kupujących z nami mieszkanie porada projektanta jest gratis.
Zapraszamy na www.nubointerior.com.pl

English version below:
-------------------------------------------
Apartment with two separate rooms, separate kitchen with window and bathroom. Bathroom with hub and toilet. New windows, plastic. Kitchen renovation.
Low rent administration - 350 PLN / month.

________________________________________________________________________________________
At Nubo we provide interior design and refurbishment services for both: commercial and residential indoors. Thanks to verified contractors we are confident, that the final realizations will meet our customers' needs and expectations. For everyone who is interested in purchasing an apartment with us we offer cost free interior design advisory. For more information please visitwww.nubointerior.com.pl
Zobacz na mapie
Plan