Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Warszawa, Praga-Południe, ul. Kobielska
Cena 500 000 PLN
Cena za m2 5 988 PLN
Powierzchnia 84 m2
Duże, przestronne mieszkanie na warszawskiej Pradze-Południe.
Na 83 metry kwadratowe powierzchni składają się salon, trzy pokoje, widna kuchnia, łazienka i toaleta. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy wnękowe i wejście do dużej garderoby. Podłogi w mieszkaniu wyłożono parkietem w pokojach oraz terakotą w kuchni i łazience. Duże okna PCV wychodzące na strony wschodnią i zachodnią sprawiają, że mieszkanie jest jasne w ciągu całego dnia. Jednocześnie położenie przy niedużej, osiedlowej uliczce sprawia, że jest w nim wyjątkowo cicho. Technologia budowy budynku umożliwia dowolną aranżację przestrzeni, jednak warto zaznaczyć, że mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga żadnego wkładu finansowego, by móc mieszkać w nim od zaraz. Do mieszkania przynależy także bardzo wysoka piwnica o powierzchni 4 m2.

Wymiary wszystkich pomieszczeń:
Pokój dzienny - 24 m2
Sypialnia - 12 m2
Sypialnia - 12 m2
Sypialnia - 12 m2
Kuchnia - 8 m2
Łazienka - 3,5 m2
Toaleta - 2 m2
Garderoba - 3 m2

Mieszkanie znajduje się na pierwszym z trzynastu pięter budynku wybudowanego w 1987 roku w technologii Ramy H. Wymieniono w nim wszystkie instalacje, odnowiono także elewację. Czysta i zadbana klatka schodowa jest dopełnieniem miłych wrażeń estetycznych. Bliskość Ronda Wiatraczna sprawia, że dojazd do centrum w krótkim czasie nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowym atutem nieruchomości jest rozbudowana infrastruktura w okolicy, liczne sklepy i lokale usługowe.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Zachęcam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.


W Nubo zajmujemy się także projektowaniem, aranżacją i wykończeniami wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Dzięki sprawdzonym ekipom remontowym mamy pewność, że finalna realizacja będzie zgodna z naszymi założeniami. Dla wszystkich kupujących z nami mieszkanie porada projektanta gratis! Zapraszamy na www.nubointerior.com.pl
-----------------------------------------------------------------------------

We also speak english:
Large, comfy flat located in Praga Południe district nearby Rondo Wiatraczna.
83 m2 flat consist of: drawing room (24 m2), three bedrooms (12, 12, 12 m2), kitchen (8 m2), bathroom (3,5 m2), toilet (2 m2) and wardrobe (3 m2).

At Nubo we provide interior design and refurbishment services for both: commercial and residential indoors. Thanks to verified contractors we are confident, that the final realizations will meet our customers' needs and expectations. For everyone who is interested in purchasing an apartment with us we offer cost free interior design advisory. For more information please visit www.nubointerior.com.pl

Please do not hesitate to ask questions about the flat. I will be glad to answer them.
You are welcome to contact, and to see the apartment.