Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Warszawa, Bemowo, ul. Hery
Cena 585 000 PLN
Cena za m2 7 313 PLN
Powierzchnia 80 m2
Trzypokojowy apartament w podwyższonym standardzie wykończenia ulokowany przy ul. Hery na Bemowie. Mieszkanie zupełnie nowe - nikt w nim wcześniej nie mieszkał. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo porządnym standardzie i jest gotowe do wprowadzenia po wstawieniu mebli. Mieszkanie jest wolne i gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Układ mieszkania:
1. Duży salon o pow. ok 25 m2 z wyjściem na balkon o pow. ok. 11 m2
2. Kuchnia częściowo otwarta na salon o pow. ok 10 m2
3. Dwie sypialnie o pow. ok 12 m2 każda
4. Łazienka z wanną ok. 5 m2
5. Oddzielne WC ok 1,5 m2

Funkcjonalne, rozkładowe i bardzo komfortowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu przy ul. Hery na Bemowie. Mieszkanie wyraźnie podzielone na część dzienną i wypoczynkową. W części dziennej duży salon z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia i oddzielne WC. Na całej powierzchni mieszkania nienasiąkliwy gres w ciepłym brązowym kolorze. Kuchnia z glazurą na ścianie, wyprowadzonymi przyłączami, gotowa do wstawienia mebli. W sypialniach okna na stronę północno-wschodnią. Duża łazienka główna z wanną i umywalką, a także przyłączem pod pralkę, a w części dziennej oddzielne WC. Na ścianach w salonie i hallu dekoracyjny kamień, odporny na zarysowania i bardzo łatwy w utrzymaniu.

Mieszkanie położone na 3 i ostatnim piętrze nowego osiedla przy ul. Hery. Na całe osiedle składa się jedynie 120 mieszkań. Budynek został oddany do użytku w 2004 roku, do dyspozycji mieszkańców nowoczesne szybkobieżne windy, garaże podziemne i wewnętrzne, zielone patio. Z okien widok na tereny zielone, na których nie powstanie żaden budynek. Mieszkanie bardzo ciche, nie sąsiaduje z żadną ruchliwą ulicą.

Czynsz administracyjny: ok. 650 pln/mc

Możliwość zakupu komórki lokatorskiej przynależnej do mieszkania: wysokość pow. 5 m2 i aż 4m wysokości.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym (20 m2) w cenie 30 000pln.


W Nubo zajmujemy się także projektowaniem, aranżacją i wykończeniami wnętrz mieszkalnych i użytkowych.
Dzięki sprawdzonym ekipom remontowym mamy pewność, że finalna realizacja będzie zgodna z naszymi założeniami.
Dla wszystkich kupujących z nami mieszkanie porada projektanta jest gratis.
Zapraszamy na www.nubointerior.com.pl

English version below:
-------------------------------------------
Large apartment of the area. 80 m2. The apartment consists of living room, open kitchen, large bathroom, two bedrooms and a separate toilet. On the floor tiles, windows to the south. The apartment is new. It has been finished to a high standard and yet nobody lived in it.
Housing guarded, protected, fenced and monitored.
3rd floor, is a three-storey building with an elevator.

Surcharge garage at a price 30 000 PLN.
Administrative rent: 650 PLN / month.

________________________________________________________________________________________
At Nubo we provide interior design and refurbishment services for both: commercial and residential indoors. Thanks to verified contractors we are confident, that the final realizations will meet our customers' needs and expectations. For everyone who is interested in purchasing an apartment with us we offer cost free interior design advisory. For more information please visitwww.nubointerior.com.pl