Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Warszawa, Bemowo, ul. Kluczborska
Cena 420 000 PLN
Cena za m2 7 500 PLN
Powierzchnia 56 m2
Zadbane, dwupokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu ulokowanym na pograniczu Woli i Bemowa. Mieszkanie zadbane, wykończone w dobrym standardzie, bardzo ciche.

Układ mieszkania:
1. salon z wyjściem na balkon: ok. 19 m2
2. otwarta kuchnia: ok. 7 m2
3. sypialnia: ok. 13 m2
4. łazienka ok. 3,5 m2
5. oddzielne WC ok. 1,5 m2

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na cichym, kameralnym osiedlu przy ul. Kluczborskiej na Bemowie. Mieszkanie zadbane, ustawne i nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych.
Na wyposażeniu mieszkania zostaje zabudowa meblowa z wyposażeniem AGD - lodówka, kuchnia gazowo-elektryczna (z piekarnikiem). Duży pokój bardzo funkcjonalny, na planie kwadratu, z wyjściem na duży balkon z widokiem na cichy dziedziniec. Z przedpokoju wejście do sypialni, łazienki i oddzielnego WC. Sypialnia również z oknami na cichy dziedziniec. Na podłogach w pokojach świetnej jakości parkiet, w kuchni, przedpokoju i łazienkach jasna terakota. W łazience znajduje się duża, narożna wanna i umywalka, a pod umywalką duża szafka na łazienkowe drobiazgi. Obok łazienki oddzielne WC z podłączeniem pod pralkę.

Mieszkanie jasne, nikt nie zagląda w okna. Miejsce bardzo ciche, spokojne i jednocześnie dobrze skomunikowane. Mieszkanie ulokowane na 2 piętrze sześciopiętrowego budynku z 2004 roku. Osiedle ogrodzone, bardzo bezpieczne. Wjazd na osiedle tylko dla mieszkańców. Możliwość parkowania na osiedlu. Osiedle bardzo zielone, z alejkami do spacerów, ławeczkami - całość bardzo zadbana i przyjemna.

Okolica bardzo dobrze skomunikowana. W odległości pięciominutowego spaceru ul. Górczewska z autobusami, jeden przystanek od Ratusza Bemowo skąd odjeżdża zarówno kilka tramwajów, jak i liczne autobusy. W sąsiedztwie CH Wola Park - bardzo duży kompleks rozrywkowo-handlowy z kinem, hipermarketem i pasażem usługowym.

Czynsz administracyjny: 550 pln/mc
Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z KW.


W Nubo zajmujemy się także projektowaniem, aranżacją i wykończeniami wnętrz mieszkalnych i użytkowych.
Dzięki sprawdzonym ekipom remontowym mamy pewność, że finalna realizacja będzie zgodna z naszymi założeniami.
Dla wszystkich kupujących z nami mieszkanie porada projektanta jest gratis.
Zapraszamy na www.nubointerior.com.pl

English version below:
-------------------------------------------
Beautiful, well-maintained two separate rooms apartment at. Kluczborska Street on Bemowo. The apartment is perfect for singles or couples.
The apartment building furniture in the kitchen with your hardware: stove, oven, refrigerator. The bathroom has a large corner bath, toilet is separate.
The living room opens to the balcony. View from the apartment on the quiet patio.
The region is very well communicated - access to the center in 25 minutes by bus, is also near a tram stop.
Low administrative rent: 550 PLN / month.
Parking available in the courtyard of the estate.

________________________________________________________________________________________
At Nubo we provide interior design and refurbishment services for both: commercial and residential indoors. Thanks to verified contractors we are confident, that the final realizations will meet our customers' needs and expectations. For everyone who is interested in purchasing an apartment with us we offer cost free interior design advisory. For more information please visitwww.nubointerior.com.pl