Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Warszawa, Bielany, ul. Wojciecha Bogusławskiego
Cena 449 000 PLN
Cena za m2 7 016 PLN
Powierzchnia 64 m2
Przestronne, słoneczne i ciche mieszkanie na Chomiczówce
Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, toalety, kuchni oraz przedpokoju.
Pomieszczenia są ustawne i mają 2,6 m wysokości.
Na 64 m2 powierzchni mieszkalnej składa się:

1. Pokój 20 m2
2. Pokój 13,5 m2
3. Pokój 8,2 m2
4. Kuchnia 7,9 m2
5. Łazienka 3,5 m2
6. Przedpokój 8,4 m2

Mieszkanie położone jest na 3 piętrze 10 piętrowego budynku. Okna wychodzą na zachód i wschód, co czyni mieszkanie słonecznym o każdej porze roku, zaś latem upał nie doskwiera domownikom. Mieszkanie było remontowane 3 lata temu co czyni je idealnym lokalem, aby zamieszkać od zaraz. Wymianie poddano instalację elektryczną, wodną oraz CO. W łazience i w kuchni na podłogi położono płytki zaś w pokojach zamontowano panele. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica 1,5 m2.

Budynek został wybudowany w 1978 r i przeszedł szereg modernizacji: wymiana instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz poddano go termoizolacji. W najbliższej okolicy znajdują się osiedlowe parkingi co powoduje, iż nie ma problemu z parkowaniem samochodu.

Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej okolicy. Otoczenie budynku jest zadbane, z dużą ilością drzew, placów zabaw oraz terenów zielonych. Pobliskie przystanki komunikacji miejskiej powodują iż przemieszczanie się po mieście nie stanowi problemu.

W Nubo zajmujemy się także projektowaniem, aranżacją i wykończeniami wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Dzięki sprawdzonym ekipom remontowym mamy pewność, że finalna realizacja będzie zgodna z naszymi założeniami. Dla wszystkich kupujących z nami mieszkanie porada projektanta gratis! Zapraszamy na www.nubointerior.com.pl

We speak English:
Sunny, spacious, 3 room flat located on ?Chomiczówka? neighbourhood.
64 m2 flat consist of: 3 bedrooms, bathroom, kitchen, toilet, hall. The flat was fully renovated 3 years ago.
For further information please contact: s.pachucki@nubo.com.pl

At Nubo we provide interior design and refurbishment services for both: commercial and residential indoors. Thanks to verified contractors we are confident, that the final realizations will meet our customers' needs and expectations. For everyone who is interested in purchasing an apartment with us we offer cost free interior design advisory. For more information please visitwww.nubointerior.com.pl