Slide background
Slide background
Slide background
Facebook Pinterest Blogger Kontakt

telefon +48 22 119 76 60

Email biuro@nubo.com.pl

Znajdź interesującą Cię nieruchomość

 

Warszawa, Śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego
Cena 580 000 PLN
Cena za m2 15 550 PLN
Powierzchnia 37 m2
Jednopokojowe studio w budynku apartamentowym przy ulicy Słomińskiego w Warszawie

Mieszkanie składa się z:

1. Salonu z aneksem kuchennym: 30,55 m2
2. Łazienki: 4,25 m2
3. Korytarza: 2,5 m2

Mieszkanie znajduje się na 16, przedostatnim piętrze budynku. Jego okna wychodzą na południe, oferując piękne widoki na miasto. Do mieszkania przynależy weranda o powierzchni 9 m2.

Mieszkanie znajduje się w budynku z 2008 roku. Na parterze jest recepcja z ochroną, teren jest zamknięty i monitorowany. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w budynku.

Centrum Handlowe Arkadia oddalone jest 10 minut drogi pieszo. Bezpośrednio przy wyjściu z budynku jest wejście do stacji metra Dworzec Gdański, po drugiej stronie ulicy jest Dworzec Gdański, obsługiwany przez Koleje Mazowiecki oraz pociągi Szybkiej kolei miejskiej. Zaraz obok znajdują się także linie tramwajowe z szybkim połączeniem z Śródmieściem i Pragą.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Zapraszam do oglądania mieszkania.

W Nubo zajmujemy się także projektowaniem, aranżacją i wykończeniami wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Dzięki sprawdzonym ekipom remontowym mamy pewność, że finalna realizacja będzie zgodna z naszymi założeniami. Dla wszystkich kupujących z nami mieszkanie porada projektanta gratis! Zapraszamy na www.nubointerior.com.pl

----------------------------------------------------------------------
English version below:

Studio for sale in Warsaw next to Dworzec Gdanski metro station.

Studio consists of:

1. Living room with kitchenette: 30,55 m2
2. Bathroom: 4,25 m2
3. Corridor: 2,5 m2

The studio is located on 16th floor with great southern view of the city. The location provides great connection with every part of Warsaw. Arkadia shopping center is located closely to the building.

For more information and showings please contact me directly.

At Nubo we provide interior design and refurbishment services for both: commercial and residential indoors. Thanks to verified contractors we are confident, that the final realizations will meet our customers' needs and expectations. For everyone who is interested in purchasing an apartment with us we offer cost free interior design advisory. For more information please visit www.nubointerior.com.pl
Zobacz na mapie
Plan