Monika Bartoszek

m.bartoszek@nubo.com.pl
tel. 608 305 141


Nieruchomości to moja pasja, którą zaszczepiono mi kiedy byłam jeszcze dzieckiem, a moim placem zabaw był plac budowy. Bardzo często się przeprowadzałam, dzięki czemu zrozumiałam jak istotną rolę w komforcie życia stanowi funkcjonalność i piękno wnętrz. Spowodowało to, że zdecydowałam się związać moją przyszłość właśnie z tą branżą.

Obecnie współtworzę firmę, której celem jest dostarczenie kompleksowej usługi w zakresie nieruchomości.  Jestem licencjonowanym pośrednikiem, dlatego w Nubo House czuwam nad prawidłowym przebiegiem transakcji i bezpieczeństwem prawnym naszych Klientów. Pod moją opieką znajduje się też dział Nubo Interior, w którym przede wszystkim dbam o sprawną realizację projektów.

Lubię dobrą kuchnię, ale nie lubię gotować, dlatego po pracy chętnie odwiedzam nowopowstałe miejsca na gastronomicznej mapie Warszawy.  To zajęcie miłe nie tylko podniebieniu, ale również szalenie kształcące ze względu na to, że restauratorzy prześcigają się w tworzeniu coraz to ciekawszych i niebanalnych wnętrz, w których można znaleźć wiele inspiracji.