Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Przyjdź do nas na darmową konsultację!

Zadzwoń: (+48) 608 304 554 lub napisz: m.dobiasz@nubo.com.pl i umów się z nami!

Home Staging, choć nie jest nową ideą, zyskał na popularności na przestrzeni ostatnich kilku lat. Kryzys na rynku nieruchomości i spadek cen sprawiły, że rynek ten stał się rynkiem kupującego, co skłoniło właścicieli do poszukiwania nowych pomysłów na szybką i zyskowną sprzedaż lub wynajem mieszkania.

Poszukujący nowego domu zwracają przede wszystkim uwagę na trzy aspekty: lokalizację, stan nieruchomości, czyli „wygląd” oraz cenę. Zmiana lokalizacji jest w zasadzie niemożliwa, do zmiany ceny, a dokładnie jej obniżenia właściciele nieruchomości podchodzą niechętnie. To, na co można mieć zdecydowany wpływ to wygląd mieszkania i jego charakter.


Więcej

W tym samym bloku mieszkały wielkie postacie polskiej piłki nożnej: Kazimierz Górski, Lucjan Brychczy, Jacek Gmoch i Kazimierz Deyna. Znajdujące się przy ulicy Świętokrzyskiej, w ścisłym centrum biznesowej Warszawy, skromne M1 po generalnym remoncie stało się nowoczesne, eleganckie i wygodne.

Okolica zajmuje ważne miejsce w historii stolicy. Świętokrzyska od połowy lat 50-tych stanowi jedną z najważniejszych arterii komunikacyjnych Śródmieścia. Nadanie nazwy oficjalnie datuje się na rok, Nadanie nazwy oficjalnie datuje się na rok 1770, ale przeszłość ulicy sięga jeszcze bardziej odległych czasów.


Więcej

Nubo Interior

Nubo Interior to nowoczesna pracownia aranżacji wnętrz, gdzie czerpiemy z niewyczerpanych źródeł wyobraźni, aby móc oddać w ręce naszych Klientów urzekającą przestrzeń o czytelnej, przejrzystej formie, a także przemyślanej funkcjonalności
i nowoczesnym stylu. Optymalna mieszanka fantazji, talentu i doświadczenia jest paliwem,
które napędza nas w kierunku odważnych pomysłów i niestandardowych rozwiązań.

Opracowując projekty tak prywatne,
jak i komercyjne, stawiamy na efekt wyróżnienia
i unikalności, by stworzyć niepospolite miejsca
o wysokich walorach estetycznych, które na długo zapadają w pamięć i stają się przedmiotem zazdrości otoczenia. Zdajemy sobie sprawę,
że ujmująca koncepcja aranżacyjna to nie wszystko, dlatego stawiamy na profesjonalizm
i kompleksowość.

Gwarantujemy nadzór opiekuna projektu, skuteczną ekipę wykończeniową i współpracę zaufanych dostawców materiałów i wyposażenia, aby nasi Klienci mogli odczuwać zadowolenie z samego procesu realizacji powierzonego nam wnętrza.

Aktualności