Zespół Nubo House

DYREKTOR DZIAŁU NIERUCHOMOŚCI

Monika Bartoszek-Jaissanbayev

m.bartoszek@nubo.com.pl
tel. 608 305 141


Nieruchomości to moja pasja, którą zaszczepiono mi kiedy byłam jeszcze dzieckiem, a moim placem zabaw był plac budowy. Bardzo często się przeprowadzałam, dzięki czemu zrozumiałam jak istotną rolę w komforcie życia stanowi funkcjonalność i piękno wnętrz. Spowodowało to, że zdecydowałam się związać moją przyszłość właśnie z tą branżą.

Obecnie współtworzę firmę, której celem jest dostarczenie kompleksowej usługi w zakresie nieruchomości. Jestem licencjonowanym pośrednikiem, dlatego w Nubo House czuwam nad prawidłowym przebiegiem transakcji i bezpieczeństwem prawnym naszych Klientów. Pod moją opieką znajduje się też dział Nubo Interior, w którym przede wszystkim dbam o sprawną realizację projektów.

Lubię dobrą kuchnię, ale nie lubię gotować, dlatego po pracy chętnie odwiedzam nowopowstałe miejsca na gastronomicznej mapie Warszawy. To zajęcie miłe nie tylko podniebieniu, ale również szalenie kształcące ze względu na to, że restauratorzy prześcigają się w tworzeniu coraz to ciekawszych i niebanalnych wnętrz, w których można znaleźć wiele inspiracji.

Zobacz więcej

 

DORADCY KLIENTA

Marta Dobiasz

m.dobiasz@nubo.com.pl
tel. 608 304 554


Moje zadanie to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży – Home Staging. Jedno z jego podstawowych założeń to proponowanie rozwiązań, które nie obciążą nadmiernie kieszeni właścicieli nieruchomości. Usługa ta obejmuje przygotowanie strategii marketingowej, określenie celów sprzedażowych, do których ma zostać przygotowane mieszkanie i sporządzenie raportu oraz (w przypadku zainteresowania przeprowadzeniem profesjonalnej metamorfozy) skorzystanie z pomocy ekspertów, którzy dokonają niezbędnych zmian. Wszytko po to, aby podkreślić mocne strony każdego lokalu i wydobyć jego piękno. Mam to szczęście, że mogę połączyć moją pracę z pasją. Z wykształcenia jestem zarówno fotografem, jak i licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości.

Czas wolny spędzam na poznawaniu ludzi, miejsc, obyczajów. Nie lubię kiedy życie ucieka mi między palcami. Staram się planować każdą chwilę tak, żeby wycisnąć z niej jak najwięcej. Od urodzenia mieszkam w Warszawie i jestem wciąż nią zauroczona. Nigdy nie odmówię sobie dobrego filmu i jeszcze lepszej książki.


Zobacz więcej 

Talgat Jaissanbayev

t.jaissanbayev@nubo.com.pl
tel. 608 301 013


W Polsce jestem od 4 lat i bardzo podziwiam ten kraj. Sam kiedyś przyjechałem tu bez znajomości języka, obyczajów i prawa. Zająłem się inwestowaniem w nieruchomości i zrozumiałem, jak trudno znaleźć jest firmę, która kompleksowo i bezpiecznie przeprowadziłaby mnie przez cały ten proces. Tak zrodził się pomysł na Nubo. Teraz pragnę podzielić się swoimi doświadczeniem i zgromadzoną wiedzą z klientami z zagranicy, ponieważ rozumiem potrzeby osób, które stawiają dopiero pierwsze kroki na polskim rynku nieruchomości.

Aktywnie uczestniczę w życiu społecznym. Będąc członkiem grupy rekonstrukcji historycznej często podróżuję po Polsce i spotykam różnych ciekawych ludzi. Od dziecka zwiedzam świat, studiowałem i pracowałem m.in. w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie. Staram się dowiedzieć jak najwięcej o innych tradycjach i obyczajach, jak i o sposobach prowadzenia biznesu. Dążę do znajomości wielu języków, fascynuje mnie historia, geografia i stosunki międzynarodowe.


Zobacz więcej